Program "Młodzieżowy Delegat RP do NATO"

Interesujesz się tematyką bezpieczeństwa i obronności? Forum Młodych Dyplomatów zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Młodzieżowego Delegata RP do NATO!

CO? - Program "Młodzieżowy Delegat RP do NATO"
APLIKACJA DO: 19 września 2021

O INICJATYWIE
Program ma na celu umożliwienie młodym liderom w wieku 19-29 lat poznania europejskiej klasy ekspertów, uczestnictwo w warsztatach i akademiach tematycznych oraz zapewnienie polskiej młodzieży reprezentacji na najważniejszych wydarzeniach dotyczących bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego w Polsce i za granicą.

Program wspierany jest m.in. przez Polskie Towarzystwo Geopolityczne, Instytut Nowej Europy, Instytut Studiów Azjatyckich i Globalnych im. Michała Boyma, Akademię Kadr Europejskich, Fundację im. Kazimierza Pułaskiego, RODM, BIRM i innych.

Stowarzyszenie Forum Młodych Dyplomatów (FMD) jest ogólnopolską apolityczną organizacją pozarządową, gromadzącą młodych ludzi, studentów oraz absolwentów wielu polskich i zagranicznych uczelni wyższych, którzy mają sprecyzowane ambicje zawodowe i swoją przyszłość wiążą z pracą w środowisku międzynarodowym. Większość z blisko 200 Członków FMD to osoby posiadające już doświadczenie w działalności krajowych i międzynarodowych organizacji pozarządowych, pracownicy polskiej administracji publicznej lub instytucji Unii Europejskiej. FMD istnieje od 2002 roku oraz realizuje swoje cele i zadania poprzez Przedstawicielstwa Regionalne FMD w Katowicach, Krakowie, Toruniu, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i we Wrocławiu.

Więcej informacji na stronie organizatora oraz na stronie wydarzenia.