Program płatnych praktyk "Java Academy"

Chcesz rozwinąć umiejętności programowania? Rozmawiasz po angielsku i masz już małe doświadczenie z programowania obiektowego? Zgłoś się na 3 miesięczne, płatne praktyki w programie "Java Academy" do firmy Accenture i zawalcz o miejsce w zespole!

CO? – płatne praktyki "Java Academy"

W ramach "Java Academy" czekają Cię:

• 2-tygodniowe szkolenie praktyczne (poniedziałek – piątek, od 9:00 do 16:00)
  • 3-miesięczne, płatne praktyki w obszarze Salesforce lub Oracle Xstore dla wybranych uczestników szkolenia

Poznasz:

• Java Core od podstaw,
  • programowanie obiektowe,
  • podstawy Spring, Hibernate,
  • narzędzia wspomagające pracę w zespole (Git, Jira),
  • podstawy testowania oraz pracy z bazami danych,
  • zostaniesz przydzielony do konkretnego zespołu, gdzie przy wsparciu doświadczonych specjalistów, będziesz realizować zadania dla projektów komercyjnych.

Organizatorem praktyk jest firma Accenture.

Praktyki skierowane są do osób, które mogą wykazać się podstawową znajomością języka zapytań SQL i programowania obiektowego oraz jest dyspozycyjny minimum 24 godziny tygodniowo.

APLIKACJA
Aplikacja poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)