Program płatnych staży w BT Skyrise

Firma programistyczna BT Skyrise właśnie rozpoczęła akcję stażową dedykowaną kreatywnym studentom III - V roku informatyki oraz kierunków pokrewnych. Do wzięcia udziału w grze o możliwość podjęcia płatnego stażu zachęcały urocze stewardessy, intrygując studentów poprzez tajemnicze wręczanie wizytówek na Uniwersytecie Śląskim.

Jeżeli nie otrzymałeś wizytówki-nie martw się! Informacje na nich zamieszczone prowadziły do strony z zadaniem stażowym, gdzie można zostawić swoje CV albo podjąć wyzwanie dla najbardziej ambitnych.

Jeżeli znasz podstawy .NET Framework i ASP.NET, a także kwestie związane z projektowaniem obiektowym oraz schematami obiektowymi, to owym ambitnym stażystą jesteś właśnie Ty!

Płatny staż w firmie BT Skyrise, wyspecjalizowanej w metodyce pracy Agile, oferuje możliwość nabycia nowych umiejętności programistycznych oraz pracę z najnowszymi technologiami IT. Oprócz elastycznego czasu pracy i doskonałej atmosfery, po ukończonym stażu istniej możliwość zatrudnienia na stanowisku Junior Developera.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!