Program płatnych staży w EQ System

Sesja już za Tobą i z pewnością zaczynasz świętować upragnione wakacje. W końcu nadeszły trzy miesiące beztroskiego odpoczynku, na które czekałeś cały rok. Podróże w nieznane, długie wieczory i jeszcze dłuższe poranki to kusząca propozycja. Jednak firma EQ SYSTEM zaprasza na płatny staż. Zdobądź doświadczenie już dziś!

Firma EQ System została założona w 2003 roku jako podmiot specjalizujący się w doradztwie i świadczeniu usług informatycznych dla firm realizujących procesy produkcyjne. Od początku swojej działalności zrealizowała szereg projektów wdrożeniowych dla największych firm produkcyjnych. Nowe międzynarodowe  partnerstwa i kolejne zlecenia to najlepszy dowód na dynamiczny rozwój firmy.

W związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na stażystów z dziedziny zarządzania i optymalizacji produkcji.

Firma czeka na studentów:

• ekonomii, informatyki, matematyki, fizyki oraz kierunków pokrewnych,
  • biegle obsługujących komputer (zwłaszcza Pakiet Microsoft Office),
  • pełnych pasji i zaangażowania,
  • otwartych i komunikatywnych,
  • ambitnych.

Dodatkowe atuty to:

• podstawowe umiejętności programistyczne,
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka angielskiego.

Co w zamian?

• możliwość zdobycia praktycznych umiejętności z dziedziny IT,
  • realizowanie projektów pod opieką profesjonalistów EQ System,
  • poważne podejście do zadań wyznaczanych stażystom,
  • miłą atmosfera w zespole i unikalną kulturę organizacji,
  • dla najlepszych – możliwość podjęcia pracy w EQ System po stażu,
  • referencje.

Studenckie wakacje to trzy miesiące - 92 dni - 2208 godzin. Jeśli uważasz, że to aż za dużo na odpoczynek i chcesz w tym czasie również zdobyć nowe umiejętności, zgłoś się do nas. EQ System ma dla Ciebie wyzwanie. Podejmij je, przekonaj się jak wygląda praca w branży IT, wróć na uczelnie bogatszy o nowe doświadczenia i rozpoczynaj karierę. EQ System czeka właśnie na Ciebie.

Aplikuj już teraz: staz@eqsystem.pl.
Staż będzie  odbywał się  w oddziale firmy w Dąbrowie Górniczej.
CV należy przesyłać do 10 lipca 2014 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)