Program praktyk i staży w PZU!

Wykorzystaj swoją wiedzę, poczuj superatmosferę i zyskaj cenne umiejętności. Dołącz do programu praktyk i staży w PZU! Czeka na Ciebie 70 miejsc w różnych obszarach biznesu. Sprawdź i przekonaj się, że taka praca ma sens!

CO? – praktyki i staże w PZU
APLIKACJA DO: 17 kwietnia 2020 r.

Na zainteresowanych czeka 70 ofert z różnych obszarów biznesowych firmy. W Warszawie i innych dużych miastach praktykanci i stażyści będą mogli zdobyć praktyczną wiedzę, m. in. z zakresu IT, finansów, obsługi szkód i świadczeń, sprzedaży, HR, analizy biznesowej, zarzadzania ryzykiem, obsługi prawnej, rozwoju aplikacji mobilnych, marketingu i CSR.

Praktyki rozpoczną się w lipcu i potrwają trzy miesiące. Mogą wziąć w nich udział studenci co najmniej drugiego roku studiów i absolwenci, którzy ukończyli wyższą szkołę nie później niż w ciągu roku.

Staże będą trwały od lipca do końca grudnia. Ta oferta jest skierowana do studentów od trzeciego roku studiów i dla absolwentów do dwóch lat od ukończenia studiów.

Grupa PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Spółki Grupy PZU są aktywne nie tylko w ubezpieczeniach na życie i majątkowych, ale także w obszarze produktów inwestycyjnych, emerytalnych, ochrony zdrowia i bankowości.

Aplikacje można składać za pośrednictwem strony do 17 kwietnia 2020 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)