Program Praktyk Letnich Skanska

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz zdobyć doświadczenie ucząc się od specjalistów z branży budowlanej? Firma Skanska zaprasza Cię do udziału w Programie Praktyk Letnich.

Jako uczestnik Programu, weźmiesz udział w realizacji profesjonalnych projektów. Przez 12 tygodni trwania praktyki, pracując pod okiem przydzielonego Ci opiekuna, poznasz wybrany obszar funkcjonowania firmy. Będziesz mieć możliwość samodzielnej realizacji wielu zadań. Powierzone zostanie Ci także wykonanie tzw. zadania przewodniego praktyki. Praktyki są płatne, co oznacza, że za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie.

Celem Programu Praktyk Letnich Skanska jest wspieranie rozwoju studentów, dlatego w ramach praktyki zaproszony zostaniesz na ciekawe szkolenia.

Po odbyciu praktyki, wybrane osoby otrzymają ofertę zatrudnienia i propozycję dołączenia do zespołu na stałe. Każdego roku około 90% studentów otrzymuje pozytywną ocenę po praktykach.

Do udziału w Programie Praktyk Letnich zaproszeni są studenci kierunków technicznych i nietechnicznych, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę i cenne doświadczenie pracując w gronie najlepszych specjalistów w branży budowlanej.

Aplikuj już dziś.