Program Praktyk Letnich w Arcelor Mittal

ArcelorMittal Distribution Solution, jako część koncernu ArcelorMittal,zapraszamy studentów zainteresowanych zdobyciem cennego doświadczenia zawodowego do wzięcia udziału w Programie Praktyk Studenckich.

Praktyki będą się odbywały w naszych oddziałach w Katowicach, Bytomiu, Świętochłowicach oraz w Wysokiej (powiat zawierciański).

Program praktyk jest skierowany do studentów kierunków technicznych, ekonomicznych oraz humanistycznych. Szeroki wachlarz działów znajdujących się w firmie, daje możliwość nawiązania współpracy zgodnie z profilem studiów.

Od Praktykantów oczekuje się:

• zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • entuzjazmu i otwartości na nowe wyzwania,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

Arcelor Mittal oferuje:

• zdobycie praktyki zawodowej w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • elastyczny czas trwania praktyk- od trzech tygodni do trzech miesięcy,
  • możliwość poznania pracy wybranego działu, co ułatwi Wam w przyszłości decyzję o podjęciu pracy w danym zawodzie.

Zainteresowani praktykami zaproszeni są do przesyłania swoich CV na poniższy adres mailowy: anna.pakala-goly@arcelormittal.com. W temacie maila należy zamieścić informację w jakim dziale oraz w jakim terminie jesteś zainteresowany praktykami.

W aplikacji należy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926)".