Program praktyk letnich w firmie Future Processing!

Studenci kierunków technicznych, znacie podstawy programowania w C# i język angielski? Jeśli tak, to gliwicka firma informatyczna ma dla Was coś specjalnego. Future Processing zaprasza do udziału w programie płatnych praktyk letnich.

Możecie zmienić świat – serio.

Nowoczesne technologie rozwiązują problemy w najróżniejszych obszarach życia i biznesu, wystarczy, że dowiesz się jak z nich korzystać. Zacznij naukę od praktyk. Bezpieczeństwo mieszkańców, usługi medyczne, komunikacja, ochrona środowiska – pomyśl w jak wielu dziedzinach potrzebni są inżynierowie oprogramowania. Future Processing pomoże Ci zdobyć kompetencje potrzebne w projektach IT na całym świecie. Ty zdecydujesz jak je wykorzystasz.

Co was czeka?

• 256 h zajęć szkoleniowych – to jak materiał półtorarocznego przedmiotu na studiach!
  • 16 trenerów i 2 mentorów – każdy nauczy Was czegoś innego, więc zdobędziecie uniwersalną wiedzę z najróżniejszych obszarów wytwarzania oprogramowania.
  • Ciekawe formy zajęć – wykłady, warsztaty, ćwiczenia, konsultacje, panele – zero monotonii!
  • Nauka na abstrakcyjnych przykładach – będziecie mogli do woli eksperymentować, uczyć się na błędach i rozwijać kreatywność. Najwyżej hipotetycznej rakiecie, w środku misji ocalenia świata, wysiądzie oprogramowanie..
  • Klimatyczne laboratorium – zajęcia będą odbywać się w specjalnej sali szkoleniowej, znajdującej się w parku technologicznym FP. Znajdziecie tam także bibliotekę, siłownię, restaurację i centrum SPA
  • Ps. Co roku Future Processing zajmuje wysokie miejsca w konkursie „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego” w kategorii branży IT.

Jak dostać się na praktyki?

Rekrutacja składa się z dwóch etapów, w pierwszym rozwiązuje się zadanie programistyczne w domu, drugi ma formę warsztatów kreatywnych. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie FP, polecamy!

Termin praktyk: 04.07.2016  – 31.08.2016

Rekrutacja trwa do 15 kwietnia br.

Macie pytania? Piszcie na adres: praktyki2016@future-processing.com