Program praktyk letnich w firmie PwC SDC!

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności językowe? Interesuje Cię praca w branży nowoczesnych usług biznesowych? Aplikuj do Programu praktyk letnich w firmie PwC Service Delivery Center.

CO? - Program praktyk letnich w PwC Service Delivery Center

Program praktyk letnich w PwC Service Delivery Center to propozycja dla studentów chcących poszerzyć wiedzę zdobytą podczas studiów o praktyczne doświadczenie oraz poznać specyfikę pracy w branży nowoczesnych usług biznesowych. Uczestnicząc w miesięcznym programie uczestnik rozwinie swoje umiejętności językowe oraz pozna różnorodne procesy w takich obszarach jak:

• Wsparcie audytu finansowego,
  • Podatki,
  • Procesy HR.

Czego może spodziewać się uczestnik?

• Szkoleń umożliwiających zapoznanie się ze specyfiką pracy poszczególnych działów w firmie,
  • Realizacji ciekawych zadań z różnych obszarów,
  • Udziału w spotkaniach i/lub telekonferencjach, które pozwolą lepiej poznać frimę PwC SDC,
  • Wsparcia ze strony opiekuna podczas programu,
  • Bieżącej informacji zwrotnej na temat pracy uczestnika,
  • Karty Multisport,
  • Spotkań integracyjnych z uczestnikami programu oraz pracownikami firmy,
  • Zaświadczenia o odbytych praktykach,
  • Dla najlepszych – możliwości związania się z firmą na dłużej, także w ramach współpracy na niepełny etat.

PwC Service Delivery Center (SDC) w Katowicach realizuje projekty na zlecenie działów audytu finansowego oraz doradztwa podatkowego spółek PwC zlokalizowanych w ponad 50 krajach na świecie. Centrum w Katowicach to dynamicznie rozwijająca się jednostka, która w zeszłym roku poszerzyła zakres świadczonych usług o obsługę procesów księgowych oraz kadrowych.

Program skierowany jest do:

• studentów I-III roku studiów, znających język niemiecki oraz angielski na poziomie minimum B1,
  • osób gotowych do pracy w pełnym wymiarze godzin od 1 do 31 lipca 2017 r., posiadających kompetencje analityczne, wykazujących się inicjatywą i zaangażowaniem oraz entuzjastycznie podchodzących do pracy zespołowej.

Więcej informacji na stronie.