Program Praktyk Letnich w Grupie 3S

Grupa 3S od 4 lat prowadzi Program Praktyk Letnich dla studentów III, IV i V roku śląskich uczelni wyższych: Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W tym roku po raz pierwszy zaprasza także studentów filologii obcych (anglistyka, germanistyka, filologia romańska, rosyjska i inne).

W trakcie bezpłatnych praktyk studenci są pod opieką Dyrektora działu. Otrzymują pełne wsparcie merytoryczne i biorą czynny udział w projektach prowadzonych przez poszczególne działy. Mają okazję uczyć się od naszych specjalistów i menedżerów oraz zdobywać doświadczenie praktyczne w dziedzinie przez siebie studiowanej.

Praktyki można odbyć w następujących działach:

• Transmisji,
  • Sieci światłowodowej,
  • Sieci kablowej,
  • Usług głosowych,
  • IT,
  • Oprogramowania,
  • Usług IT,
  • Eksploatacji Data Center,
  • Innowacji i rozwoju,
  • Marketingu,
  • PR,
  • Prawny,
  • Finansowy.

Jak aplikować?
Podanie o przyjęcie na praktyki wraz z CV należy nadesłać na adres praktyka@3s.pl. W mailu nalezy zawrzeć informację, do jakiego działu kandydat chce aplikować.

Każda aplikacja rozpatrywana jest indywidualnie w oparciu o umiejętności studenta. Brane są pod uwagę predyspozycje danej osoby i następnie są konsultowane z Dyrektorem działu. Jeżeli jego decyzja jest pozytywna, firma zaprasza na praktyki. Wspólnie z kandydatem ustala dogodny termin i czas trwania praktyk.

W przypadku działów transmisji, oprogramowania i usług IT, kandydaci zapraszani są na krótką rozmowę kwalifikacyjną.

Mile widziani są studenci wydziałów:

• Automatyki, Elektroniki i Informatyki,
  • Mechanicznego, Technologicznego,
  • Elektrycznego,
  • Budownictwa,
  • Ekonomii,
  • Prawa,
  • Finansów,
  • Zarządzania.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)