Program Praktyk Letnich w Grupie Rovese 2015 - YOU CAN DO IT!

Zapraszamy do udziału w Programie Praktyk Letnich organizowanych przez firmę Rovese. Wykorzystaj wakacje na zdobywanie cennych doświadczeń. Rovese to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wyrobów ceramiki sanitarnej, firma otwarta na nowych ludzi, ich entuzjazm i świeże spojrzenie.

Wszystko o praktykach w Grupie Rovese:

• Skierowane są do studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów.
  • Trwają 2 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca do 28 sierpnia 2015 r.
  • Realizowane są w lokalizacjach: Kielce (Centrala), Warszawa (dział Marketingu), Opoczno I, Cersanit II Starachowice, Cersanit III Wałbrzych oraz Cersanit IV Krasnystaw.

Praktykantom firma oferuje:

• zdobycie cennego doświadczenia;
  • opiekuna - mentora, który będzie wspierał w realizacji bieżących zadań;
  • projektowe zadanie rozwojowe, którego efekty będą prezentowane przełożonym i innym praktykantom;
  • wycieczkę do zakładu produkcyjnego;
  • szkolenia rozwojowe;
  • płatne praktyki;
  • referencje po zakończeniu praktyk;
  • dla najlepszych praktykantów zwiększenie szansy na zdobycie pracy w strukturach Rovese;
  • nowe przyjaźnie i znajomości.

Jak zostać praktykantem Rovese?

• Poznaj firmę oraz wybierz dział, w którym chciałbyś odbyć praktyki; opisy działów firmy znajdziesz na stronie http://rovese-career.com/.
  • Wypełnij formularz aplikacyjny, zaznacz w nim wybrany przez Ciebie dział oraz odpowiedz na pytania, które pozwolą lepiej Ciebie poznać.
  • Wypełniony formularz aplikacyjny wyślij na adres: rekrutacja@rovese.com, w tytule wpisz Praktyka. Na Twój formularz firma czeka do 22 maja 2015 r.
  • Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej, a następnie zaprezentuj swoją kandydaturę przed Działem HR oraz potencjalnym przyszłym przełożonym.
Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)