Program Praktyk Letnich w Kancelarii CMS

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę praktyczną z zakresu prawa? Aplikuj do Programu Praktyk Letnich w Kancelarii CMS.

CO? – Program Letnich Praktyk CMS
APLIKACJA DO: 20 maja 2020 r.

W ramach programu oferowane są płatne praktyki, podczas których organizator zapewnia pakiet szkoleń wprowadzających, stałą opiekę mentorów, dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy oraz możliwość korzystania z bogatej oferty szkoleniowej. Praktyki w kancelarii trwają jeden miesiąc w okresie od sierpnia do września. Każdy praktykant otrzymuje informacje zwrotne wskazujące zarówno na jego mocne strony, jak i obszary do rozwoju.

CMS to międzynarodowa kancelaria prawnicza świadcząca kompleksowe usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji.

Organizator zaprasza studentów co najmniej trzeciego roku studiów prawniczych oraz absolwentów biegle władających językiem angielskim.

Rekrutacja podzielona jest na 3 etapy:

Cały proces rekrutacji odbywa się online! Na zgłoszenia organizator czeka do 20 maja 2020 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie.