Program Praktyk Studenckich w firmie Arcelor Mittal

Zapraszamy studentów zainteresowanych zdobyciem cennego doświadczenia zawodowego do wzięcia udziału w Programie Praktyk Studenckich w firmie Arcelor Mittal.

Program praktyk jest skierowany do studentów kierunków technicznych oraz humanistycznych. Szeroki wachlarz działów znajdujących się w firmie, daje możliwość  nawiązania współpracy z firmą zgodnie z profilem studiów.

Praktyki będą się odbywały w oddziałach w Katowicach, Bytomiu, Świętochłowicach oraz w Wysokiej (powiat zawierciański).

Oczekiwania wobec praktykantów:

• zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • entuzjazm i otwartość na nowe wyzwania,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

Firma oferuje:

• zdobycie praktyki zawodowej  w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • elastyczny czas trwania praktyk - od trzech tygodni do trzech miesięcy,
  • możliwość poznania pracy wybranego działu, co ułatwi w przyszłości decyzję o podjęciu pracy w danym zawodzie.

Wszystkich zainteresowanych praktykami zapraszamy do przesyłania swoich CV na adres mailowy: anna.papkala-goly@arcelormittal.com. W temacie maila prosimy o zamieszczenie informacji w jakim dziale oraz w jakim terminie jesteście zainteresowani praktykami.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3.5 (4 votes)