Program praktyk w firmie Nestlé

Zapraszamy do udziału w programie praktyk w firmie Nestlé. Aż 7 lokalizacji w całym kraju przyjmie na 3-miesięczne płatne praktyki łącznie 75 studentów i absolwentów. Najlepsi otrzymają propozycję pracy.

Kalisz, Rzeszów, Namysłów, Kargowa, Nałęczów, Warszawa, a także otwarta w marcu fabryka w Nowej Wsi Wrocławskiej – w tych lokalizacjach jedna z największych światowych firm spożywczych, przez 3 miesiące w okresie letnim, będzie szkolić studentów i absolwentów oraz zapoznawać ich z warunkami pracy w międzynarodowej korporacji.

Letnie praktyki w Nestlé otwierają przed młodzieżą dwie ścieżki rozwoju: praktyki w biurach w ramach BIP – Business Internship Program oraz praktyki techniczne w fabrykach firmy w całej Polsce w ramach programu TEDP – Technology Engineering Development Program. BIP to program przeznaczony dla studentów o profilu ekonomicznym. Oferuje szansę zdobycia doświadczenia w takich dziedzinach jak np. marketing, sprzedaż, HR czy IT, a TEDP to program dla inżynierów, w którym Nestlé otwiera drzwi swoich fabryk w całej Polsce. Praktykanci w tym wypadku szkolą się w dziedzinach takich jak technologia i produkcja, zapewnienie jakości, inżynieria przemysłowa, wdrożenie i rozwój nowych produktów.

W ramach BIP w tym roku firma przeszkoli 40 praktykantów głównie w Warszawie, Kaliszu i Nowej Wsi Wrocławskiej, a w programie praktyk technicznych TEDP firma stworzyła 35 miejsc pracy w całej Polsce. Najwięcej w fabryce Winiar w Kaliszu, fabryce karmy dla zwierząt koło Wrocławia oraz w fabryce lodów w Namysłowie.

Więcej informacji na stronie.