Program praktyk w Kompanii Piwowarskiej

Każdego roku Kompania Piwowarska organizuje program bezpłatnych praktyk studenckich, które dla firmy są formą współpracy z lokalnym i branżowym środowiskiem akademickim i pozwalają umocnić wizerunek przedsiębiorstwa jako atrakcyjnego miejsca pracy. Przyjmowanie studentów na letnie praktyki ma na celu głównie przekazanie im wiedzy dotyczącej funkcjonowania dużej organizacji i specyfiki pracy w wybranym dziale.

Jednak przygoda z Kompanią Piwowarską nie musi się skończyć wraz z wakacjami, bowiem najlepsi studenci dostają szansę udziału w rekrutacjach prowadzonych w firmie.

Program praktyk w Kompanii Piwowarskiej trwa 6 tygodni z możliwością skrócenia do 4 tygodni lub przedłużenia do końca wakacji, między 1 lipca a 30 września 2013 roku. Obowiązuje podpisanie umowy o praktyki absolwenckie, a kandydat nie może mieć więcej niż 30 lat.

W tym roku firma poszukuje ponad 80 praktykantów do działów: sprzedaży, marketingu klienckiego, produkcji, logistyki, marketingu, IT, zakupów, BHP, HR oraz finansów. Nabór potrwa do 30 marca 2013 roku, zaś same praktyki odbędą się w dwóch turach: 1 lipca – 14 sierpnia i 15 sierpnia – 30 września.

Aplikacja poprzez zakładkę kariera na stronie www.kp.pl.