Program PROJEKTOR - wolontariat studencki

Program PROJEKTOR – wolontariat studencki zaprasza do współpracy wszystkich studentów, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie zawodowe w formie wolontariatu.

Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć przygodę połączoną z własnym rozwojem w czasie ferii program proponuje wyjazd do innego zakątka Polski za darmo.

PROJEKTOR – wolontariat studencki to ogólnopolski Program, który ma na celu wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci z małych miejscowości. To właśnie do tych miasteczek i wsi studenci - wolontariusze PROJEKTORA wyjeżdżają ze swoją aktywnością i wiedzą, by przekazywać dzieciom pozytywne wzorce osobowe i swoją postawą zachęcać je do dalszego rozwoju.
W trakcie pięciodniowego wyjazdu, na który można pojechać ze znajomymi, studenci prowadzą z dziećmi czterogodzinne zajęcia na dowolny, wybrany przez siebie temat i w dowolny sposób. Resztę czasu mogą wykorzystać na feryjne przyjemności.

PROJEKTOR zapewnia zwrot kosztów przejazdu i zakupu niezbędnych do przeprowadzenia zajęć materiałów, a szkoła gwarantuje nocleg i całodniowe wyżywienie.

Jak zacząć?
Zajrzeć na stronę i zarejestrować się do Bazy Projektów PROJEKTORA lub skontaktować się z Regionalną Koordynatorką Programu. Ona podsunie pomysły na projekty, pomoże je rozliczyć i skontaktuje z innymi grupami z rejonu.

Wyjazdy feryjne to oprócz wypoczynku i dobrej zabawy również cenne doświadczenie i atrakcyjny wpis do CV oraz możliwość uczestniczenia w innych wydarzeniach Programu (spotkania, warsztaty, szkolenia).

Regionalna Koordynatorka Programu PROJEKTOR w Katowicach
Agnieszka Pieniążek a.pieniazek@projektor.org.pl

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.5 (2 votes)