Program "PROJEKTOR – wolontariat studencki"

Chcesz podzielić się swoją pasją z innymi, a jednocześnie inwestować w siebie? Zostań wolontariuszem PROJEKTORA. Podziel się swoją wiedzą i inspiracjami z innymi. Program wolontariat studencki organizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości jest idealnym miejscem na zaangażowanie Twojego potencjału.

CO? - program "PROJEKTOR – wolontariat studencki"
APLIKACJA: przez cały rok

O PROGRAMIE
Główną ideą programu jest zaangażowanie potencjału intelektualnego oraz aktywności młodzieży akademickiej na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży z małych miejscowości. Celem jest również popularyzowanie wolontariatu opartego na wiedzy i kompetencjach, ale również rozbudzanie w młodych ludziach zainteresowań i dzielenie się z nimi pasją do nauki.

Program daje możliwość na zdobycie nowych, fantastycznych doświadczeń i wrażeń, a także daje możliwość kształtowania swojej osobowości. Uczestnictwo umożliwia prezentacje praktycznych umiejętności i ułatwia wejście na rynek pracy. Wolontariusze mogą realizować projekty systematyczne, czyli trwające w czasie roku szkolnego , ale również wakacyjne i feryjne.

Ogólnopolskim programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Nasi wolontariusze w kilkuosobowych grupach realizują autorskie projekty edukacyjne rozwijające wiedzę, umiejętności oraz zainteresowania uczniów w szkołach z małych miejscowości.

Program kierowany jest dla maturzystów, studentów i absolwentów z pasją do działania i dobra energią, mających szczerą chęć do niesienia pomocy i zmiany.

ZAPISY
Na stronie rejestrujesz się jako Wolontariusz, a następnie drukujesz, podpisujesz oświadczenie wolontariusza, a następnie wysyłasz je pocztą na adres biura Programu – ul. Marii Curie Skłodowskiej 3/2.32, 20-029 Lublin. Zapisy trwają cały rok ze względu na charakter wolontariatu.