Program rozwojowy Accent on Your Future

Lubisz sięgać wyżej? Pasjonuje Cię konsulting strategiczny? Z entuzjazmem angażujesz się w kolejne projekty i chcesz wziąć przyszłość w swoje ręce? Pragniesz zdobyć kompetencje konsultanta strategicznego bez wychodzenia z domu? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK - jesteś we właściwym miejscu. Program rozwojowy Accent on Your Future powstał z myślą o studentach takich jak Ty.

CO? - Program rozwojowy Accent on Your Future
APLIKACJA DO: 5 listopada 2020 r.

Intensywne warsztaty biznesowe prowadzone przez najlepszych ekspertów pozwolą uczestnikowi zdobyć nowe kompetencje, co wyniesie jego karierę na wyższy poziom. Rozwinie swoje umiejętności twarde oraz wiedzę z zakresu zarządzania strategicznego.

Zadaniem uczestników programu będzie rozwiązanie wymagającego case’a biznesowego. Zostaną dobrani w interdyscyplinarne zespoły i otrzymają stałe wsparcie doświadczonego mentora.

Dzięki wskazówkom mentorów uczestnicy poznają drogę do dalszego, bardziej świadomego rozwoju zawodowego. Na najlepszych uczestników programu czekają otwarte drzwi do rozpoczęcia przygody w Accenture.

Firma Accenture działa w 4 obszarach – Strategy & Consulting, Technology, Interactive oraz Operations.

Dla osób wyróżniających się pod względem osiągnięć akademickich, zawodowych oraz zaangażowania w działalność społeczną. Osób:

• aktywnie działających w organizacjach studenckich,
  • angażujących się w dodatkowe projekty,
  • studentów znających j. angielski na poziomie min. B2,
  • chcących rozwijać się w obszarze konsultingu strategicznego.

SPÓSÓB APLIKACJI
Aplikacja odbywa się poprzez stronę. Potrwa do 5 listopada 2020 r.