Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa

W roku 2008 Firma Tesco Polska Sp. z o.o uruchomiła po raz pierwszy Program Rozwojowy dla Absolwentów EKSTRAKLASA.

Roczny program rozwojowy skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Udział w programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia.
W tym roku Tesco szuka absolwentów do udziału w programie, realizowanym w różnych obszarach biznesu.
Firma zaprasza do udziału w rekrutacji na:

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Operacjach (sklepach Tesco) na terenie całego kraju. Jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska Kierownika Sklepu po ukończeniu programu. Rekrutacja na program potrwa do 27 kwietnia 2014.

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Centrum Dystrybucji Tesco w Gliwicach bądź Teresinie – do udziału szczególnie zapraszamy absolwentów kierunków logistycznych lub pokrewnych. Rekrutacja na program potrwa do 27 kwietnia 2014.

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Zakupów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kupieckiego lub wysokospecjalistycznego po ukończeniu programu. Rekrutacja na program potrwa do 27 kwietnia 2014.

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Finansów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – program jest skierowany przede wszystkim do absolwentów magisterskich studiów wyższych na kierunkach finansów, bankowości, rachunkowości, ekonomii oraz zarządzania (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Program trwa 3 lata i pozwala zdobyć doświadczenie zawodowe oraz profesjonalne kwalifikacje w dziedzinie rachunkowości zarządczej (CIMA). Rekrutacja na program potrwa do 27 kwietnia 2014.

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Marketingu w Biurze Głównym Tesco w Krakowie - do udziału szczególnie zapraszamy absolwentów kierunków marketing i zarządzanie lub pokrewnych. Rekrutacja na program potrwa do 27 kwietnia 2014.

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Logistyki w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kierowniczego po ukończeniu programu. Rekrutacja na program potrwa do 27 kwietnia 2014.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa studenci i absolwenci znajdą na stronie internetowej w zakładce "Programy menadżerskie i praktyki".

Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie.

Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się na przełomie kwietnia i maja 2014 r. a Centrum Oceny zaplanowane jest na początku czerwca 2014.