Program Rozwoju Talentów w HR firmy Danone

Danone szuka osób, które odważnie sięgają po więcej, grają zespołowo oraz działają szybko, logicznie i skutecznie. Chcesz rozwijać swoją karierę i uczyć się od najlepszych? Aplikuj do Programu Rozwoju Talentów w HR.

Miejsce pracy: Warszawa

Termin rozpoczęcia: luty 2014 r.

Danone oferuje:

• płatny, roczny staż z możliwością przedłużenia współpracy,
  • możliwość realizowania samodzielnych zadań i zarządzania różnorodnymi projektami,
  • możliwość wprowadzenia w życie własnych pomysłów i rozwiązań,
  • możliwość nabycia unikalnych kompetencji w międzynarodowej korporacji;
  • pracę w międzynarodowej organizacji, będącej liderem w swoich kategoriach rynkowych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:

1. wsparcie HR Business Partnera w codziennej pracy związanej z projektami HRowymi,
  2. administracja i logistyka Assessment Center oraz udział w sesjach,
  3. bieżące wsparcie w projektach rekrutacyjnych oraz udział w ciekawych zadaniach wspierających rozbudowę polityki personalnej w Danone.

Jeśli:

• jesteś dyspozycyjnym studentem/studentką IV-V roku lub absolwentem/absolwentką, posiadającym/ą doświadczenie biznesowe i praktyczne zainteresowanie i pasję do obszaru HR :)
  • posiadasz umiejętność budowania długotrwałych relacji, nastawienie na ludzi,
  • masz zdolności analityczne, zamiłowanie do pracy z liczbami,
  • skutecznie działasz samodzielnie i jesteś otwarty/otwarta na nowe wyzwania,
  • szukasz okazji do intensywnej i rozwojowej pracy - samodzielnej i zespołowej,
  • łatwo adaptujesz się do zmian, nowych sytuacji i działasz pod presją czasu,
  • jesteś asertywny / asertywna i masz wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,
  • znasz programy Ms Office (w szczególności Excel i PowerPoint).

...to Danone zaprasza do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym do 16 lutego 2014 r. za pośrednictwem aplikacji on-line.

Aplikuj już dziś.