Program stażowo-rozwojowy w Gates Polska

Studiujesz inżynierię materiałową? Mamy dla Ciebie propozycję. Firma Gates Polska w Legnicy rozpoczyna nowy program stażowo-rozwojowy dla młodych talentów.

CO? - program stażowo-rozwojowy w firmie Gates Polska

O INICJATYWIE
Uczestnicy będą mieli okazję poznać pracę w kilku działach firmy, przejść szkolenia na różnych stanowiskach oraz znaleźć swoje miejsce w organizacji, w którym chcą się rozwijać. Osoby te sprawdzą się w różnych sytuacjach i będzie to dla nich szansa na poznanie wielu procesów.

W czasie trwania programu nowi pracownicy przejdą przez cztery obszary inżynieringu:

1. Dział Jakości
  2. Rozwój Produktu
  3. Process Engineering
  4. Laboratorium testowe

Na każdy dział przewidziane jest 6 miesięcy, podczas których nowe osoby będą pracować jako pełnoprawny członek zespołu.

Program jest przewidziany na dwa lata z możliwością przedłużenia, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Podczas trwania programu organizator oferuje umowę o pracę, stałe wynagrodzenie, pakiet benefitów, jeśli będzie potrzeba wsparcie przy relokacji. Praca odbywa się stacjonarnie.

Planowany termin rozpoczęcia współpracy: marzec – kwiecień 2022 r.

Kluczowe obowiązki:

• Zarządzanie projektami, w tym projektami VAVE, CI, NPD.
  • Rozwój i optymalizacja materiałów i produktów pod kątem wydajności i kosztów w celu spełnienia wymagań klienta, w tym planowanie i realizacja prób technologicznych.
  • Rozwój i optymalizacja procesu pod kątem wydajności i kosztów procesu, w tym planowanie i realizacja prób technologicznych.
  • Wprowadzanie nowych produktów do produkcji, w ścisłej współpracy z innymi działami.
  • Nadzór nad produkcją prototypów i obsługa dokumentacji rozwoju produktu zgodnie z normami PPAP.
  • Rozwój i optymalizacja DVPnR materiałów i produktów, badania i rozwój nowych metod badawczych i urządzeń badawczych do zastosowania dla materiałów i produktów.
  • Badania, rozwój i przechowywanie know-how związanego z produktami, materiałami i technologiami firmy Gates.
  • Wsparcie techniczne dla klientów, dostawców i innych działów firmy Gates w ich projektach związanych z produktami.
  • Komunikacja techniczna z dostawcami, klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi, uniwersytetami, itp.
  • Raportowanie techniczne i tworzenie własności intelektualnej.

Osoba na tym stanowisku powinna mieć ukończone ( lub być studentem ostatnich lat)  Inżynierii Mechanicznej, Metalurgicznej i Materiałowej, Inżynierii Materiałowej, Elektrycznej, Produkcyjnej, Chemicznej lub Przemysłowej.

Powinna także posiadać następujące umiejętności:

• umiejętność zarządzania projektami i planowania,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • doskonała komunikacja (ustna i pisemna), zdolność do pracy jako członek zespołu inżynierskiego w szybkim tempie,
  • preferowane wcześniejsze doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania inżynierskiego (CAD/CAM),
  • znajomość języków obcych: Angielski,
  • silne umiejętności matematyczne, w tym rachunki i statystyki,
  • wiedza z zakresu inżynierii materiałowej z naciskiem na gumę, tekstylia techniczne, sznury i kompozyty gumowe będzie dodatkowym atutem,
  • samomotywacja, ciekawość, kreatywność, zorientowanie na wyniki i dobre umiejętności komunikacyjne,
  • staż lub doświadczenie w pracy na produkcji, zdecydowanie preferowane,
  • pozytywne nastawienie i silna chęć do nauki,
  • mobilność geograficzna,
  • globalny sposób myślenia i zdolność do rozwijania się w zróżnicowanej kulturze i środowisku.

Korporacja Gates jest jednym z liderów na rynku w produkcji zaawansowanych technologicznie pasków gumowych i przewodów, które mają zastosowanie w przemyśle, hydraulice, rolnictwie i motoryzacji.

SPOSÓB REKRUTACJI
Proces rekrutacji  będzie kilkuetapowy.

1. Kwestionariusz online
  2. Rozmowa telefoniczna
  3. Spotkanie z managerem i działem HR  (f2f lub teams)
  4. Case studies

Pełny opis programu znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)