Program stażowy "Copywriting - kariera słowem pisana"

Postaw pierwszy krok na Twojej ścieżce kariery zawodowej. Ruszył kompleksowy program stażowy Copywriting - kariera słowem pisana.

Jeżeli:

• pasjonuje Cię pisanie,
  • lubisz pracować na komputerze,
  • potrzebujesz pieniędzy, aby w pełni cieszyć się studenckim życiem,
  • chcesz mieć możliwość elastycznego czasu pracy,
  • interesuje Cię branża marketingu internetowego,
  • chciałabyś zapewnić sobie pracę po zakończeniu studiów…

... dołącz do akcji Silneo!

Skończ pisać do szuflady. Przekonaj się, że Twoja praca ma realną wartość na rynku. Zacznij w końcu zarabiać. Zdobądź doświadczenie zawodowe. Przystąp do programu i popraw swoje szanse na rynku pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

1. umiejętności pisania składnych, zrozumiałych i lekkich tekstów,
  2. rzetelne podejście do pracy,
  3. uczciwość – jakiekolwiek próby kopiowania tekstu eliminują z możliwości podjęcia dalszej współpracy,
  4. kreatywność oraz własna inicjatywa.

Firma gwarantuje:

• przejrzyste warunki rozliczania,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • bezpłatną publikację autorskich tekstów,
  • wdrożenie w tematykę marketingu internetowego,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego copywritera,
  • dodatkowe propozycje dla stałych współpracowników.

Co zrobić, aby zacząć współpracę?

1. Napisz próbkę tekstu na wybrany przez Ciebie temat:
  • Zdrowy styl życia
  • Nowoczesny wystrój wnętrz
  • Rozwój osobisty
  • Motoryzacja
  • Biznes
  • Moda i uroda
  • Miasto / kraj / region, który warto odwiedzić

Tekst może zostać napisany w dowolny stylu – poradnikowym, informacyjnym, marketingowym, naukowym, itp. Ważne, aby informacje zawarte w tekście były aktualne i prawdziwe.
Próbka tekstu powinna zawierać min. 1500 znaków. Brak górnej granicy liczby znaków.

2. Prześlij próbkę tekstu na adres: hello@yappko.com. Osoba do kontaktu: Sylwia Kempa.

Etapy programu stażowego Silneo:

• Po akceptacji tekstu próbnego, przedstawiciel Agencji Silneo wytłumaczy zasady pisania tekstów marketingowych.
  • Wspólnie z Tobą ustalają liczbę oraz terminy przygotowania artykułów.
  • Dostarczają Ci tematykę artykułów, podając:
  1. tytuł artykułu,
  2. zakres tematyczny,
  3. podział na podtytuły,

Dostarczasz swoje teksty składające się z 2000 - 3000 znaków wraz z oświadczeniem o autorskim charakterze tekstu. Silneo publikuje Twój tekst w Internecie po ewentualnych poprawkach i modyfikacjach tekstu dokonanych przez Content Managera Agencji.

Korzyści wynikające z udziału w akcji

• Pierwsze pięć tekstów tworzonych jest w ramach praktyk studenckich – student może otrzymać zaświadczenie o ukończeniu praktyk oraz referencje.
  • Począwszy od szóstego artykułu oferujemy wynagrodzenie w wysokości 10 zł netto za artykuł – forma rozliczeń do ustalenia.
  • Darmowa strona internetowa dla copywriterów, którzy napisali dla nas przynajmniej 40 tekstów. Na życzenie copywritera agencja za darmo zbuduje stronę www (strona będzie stworzona na autorskim szablonie portfolio - Copywriter pokrywa jedynie koszty domeny oraz hostingu).

Zainteresowany? Aplikuj na staż.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4 (4 votes)