Program stażowy DB Schenker

Chciałbyś działać z pasją? W firmie DB Schenker to możliwe! Trwa kolejna edycja płatnego programu stażowego. Zgłoś się już dziś!

CO? – program stażowy DB Schenker
APLIKACJA DO: 15 maja 2017 r.

Program stażowy DB Schenker to unikalna oferta adresowana do studentów i młodych absolwentów, pragnących szybko rozwinąć swoje umiejętności zawodowe i karierę.

19 miejsc stażowych i 7 rodzajów stanowisk w 12 lokalizacjach i 4 obszarach biznesowych: logistyka land, logistyka air, marketing i zarządzanie personelem.

Firma oferuje płatny staż w pełnym wymiarze godzin w formie umowy o pracę, który trwa 3 miesiące od 1 lipca 2017.

Stażyści otrzymują dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom, np. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowo-rekreacyjnych.

Staż rozpoczyna szkolenie wprowadzające do firmy.

Stażyści realizują samodzielnie projekty i uczestniczą w rozwoju usług DB Schenker, rozwijają swoje umiejętności przy wsparciu opiekuna stażu, otrzymują dostęp do pełnego know-how. A wszystko to w przyjaznej atmosferze i z możliwością udziału w programie wolontariatu pracowniczego.

Najlepszym firma gwarantuje zatrudnienie i ścieżkę kariery w DB Schenker.

DB Schenker to globalny operator logistyczny należący do grupy Deutsche Bahn.

Program stażowy skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych, minimum po studiach pierwszego stopnia (licencjat lub inżynier).

Aplikacje do programu stażowego DB Schenker można składać poprzez stronę. Każda osoba, która zdobędzie miejsce stażowe może liczyć na 3 miesięczną umowę o pracę (od 1 lipca 2017 r.), samodzielne projekty, opiekuna stażu, program opieki medycznej i kartę Multisport.

Więcej szczegółów na stronie.