Program stażowy "Kariera na start"

Data wydarzenia:
10 Styczeń, 2013 (Cały dzień)

Biuro Karier oraz SMG/KRC Poland HR zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące programu stażowego "Kariera na start".

Spotkanie odbędzie się 10 stycznia 2013 r. w godz. 9.00 - 11.00, w auli nr 3 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

"Kariera na start" jest programem stażowym skierowanym do studentów i absolwentów wyższych uczelni. To projekt, którego celem jest stworzenie możliwości odbycia staży dla najlepszych studentów województwa.
Program projektu składa się z pięciu uzupełniających się części, dzięki którym będzie można wyselekcjonować laureatów, którzy docelowo odbędą staże w interesujących ich branżach, spójnych z ich kierunkami studiów wyższych.

Więcej informacji będzie można uzyskać podczas spotkania informacyjnego z przedstawicielami firmy SMG/KRC Poland HR.

W trakcie spotkania osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się także, jak wyglądają praktyki w Agencji Reklamy OKAY Radia Katowice, jakie predyspozycje i umiejętności wpływają na Twój sukces w realizowaniu się w tej dziedzinie, jak można się rozwijać w zakresie marketingu i reklamy.

Serdecznie zapraszamy!