Program stażowy: "PEPSICO GO TRENDSETTER CHALLENGE"

Czujesz w sobie zew przedsiębiorczości? Jesteś osobą młodą i kreatywną? Jeśli przewidywanie trendów oraz wiedza z zakresu rozwijania marki są tematami, które Cię interesują, zaaplikuj do programu stażowego organizowanego przez PepsiCo!

CO? – program stażowy "PEPSICO GO TRENDSETTER CHALLENGE"
APLIKACJA DO: 20 lutego 2018 r.

Firma PepsiCo po raz drugi uruchamia swój program stażowy "PepsiCo Go Trendsetter Challenge", który skierowany jest do absolwentów renomowanych uczelni wyższych. Po trzystopniowej selekcji, twórcy najlepszych pomysłów na nadchodzący wiodący trend ma rynku produktów żywnościowych i napojów będą mogli zapewnić sobie miejsce w jednym z programów stażowych w PepsiCo w ramach zespołów Insight lub Digital.

PepsiCo jest przedsiębiorstwem działającym jako jeden z największych na świecie producentów i sprzedawców napojów bezalkoholowych oraz produktów spożywczych.  W Polsce zlokalizowane są cztery zakłady produkcyjne firmy będące ważnym centrum produkcyjnym na region Europy Środkowo-Wschodniej. PepsiCo prowadzi w Polsce również szereg działań z obszaru odpowiedzialności społecznej, m.in. wspierając inicjatywy skierowane do dzieci lub prowadząc wiele akcji proekologicznych.

Program stażowy skierowany jest do absolwentów studiów wyższych – wymagany stopień magistra w obszarze marketingu, zarządzania, socjologii lub psychologii (szczególnie społecznej). Niezbędna jest również biegła znajomość języka angielskiego.

Osoby chętne proszone są o aplikowanie na stronie organizatora.
Rekrutacja trwa do 20 lutego 2018 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)