Program stażowy w SIEGENIA GROUP

Płatne staże w SIEGENIA GROUP dla ludzi zaangażowanych i z pasją. Zainteresowany? Aplikuj!

CO? – program stażowy w SIEGENIA GROUP

O PROGRAMIE
W SIEGIENIA GROUP czekają staże zarówno dla studentów kierunków technicznych, jak i  administracyjnych. To świetna okazja, aby zapoznać się z technikami i procesami produkcyjnymi oraz zobaczyć, na czym polega praca w dziale Technicznym, Kontroli Jakości, jak również Księgowości, Personalnym, czy Marketingu.

Stażyści uczestniczą m.in. w pracach interdyscyplinarnych zespołów projektowych, uczą się obsługi nowoczesnych automatów, poznają specyfikę funkcjonowania poszczególnych działów w  organizacji.

Staże w SIEGENIA GROUP to przede wszystkim możliwość poznania organizacji działającej według standardów LEAN oraz szansa na uczestnictwo w  szkoleniach i wydarzeniach firmowych.

SIEGIENIA GROUP to rozwiązania kształtujące komfortową przestrzeń.

Oferta skierowana przede wszystkim do osób nastawionych na rozwój i zdobywanie doświadczenia zawodowego.

Więcej informacji na temat programu stażowego Kuźnia Titan'ów znajduje się na stronie