Program stażowy w Thomson Reuters

Studiujesz dziennikarstwo? Dbasz o szczegóły? Komfortowo czujesz się w pracy z faktami i danymi? Aplikuj do programu stażowego w Thomson Reuters.

CO? – program stażowy w Thomson Reuters
APLIKACJA DO: 31 maja 2021 r.

O PROGRAMIE
Thomson Reuters jest wiodącym dostawcą usług w zakresie informacji biznesowej. Produkty firmy obejmują wysoce wyspecjalizowane oprogramowanie i narzędzia obsługujące informacje dla specjalistów w zakresie prawa, podatków, księgowości i zgodności z przepisami, w połączeniu z najbardziej globalnym serwisem informacyjnym - Reuters.

Jednym z największych działów firmy jest newsroom z zespołami reporterskimi, jak również edytorami video i zdjęć. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom studentów, którzy wielokrotnie zgłaszali chęć odbycia stażu w firmie, stworzono program stażowym w dziale reporterskim.

W ramach programu:

• Płatny, 3-miesięczny staż w gdańskim Newsroomie,
  • Dynamiczne, międzynarodowe, różnorodne środowisko pracy,
  • Możliwość współpracy z dziennikarzami z całej Europy,
  • Wsparcie mentora przez cały czas trwania stażu,
  • Szkolenia i nauczanie w miejscu pracy z dostępem do źródeł Uniwersytetu Thomson Reuters.

Oferta skierowana jest do studentów kierunków filologicznych i dziennikarstwa ostatnich lat / ostatniego roku z biegłą znajomością języka angielskiego.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Aplikacja trwa do 31 maja 2021 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)