Program Stypendialny Fundacji En Arche

Jesteś studentem biologii? Lubisz pisać? Fundacja En Arche ogłasza konkurs na stypendium pieniężne dla osób zainteresowanych teorią inteligentnego projektu.

CO? – Program Stypendialny Fundacji En Arche
APLIKACJA DO: 15 lipca 2019 r.

Esej odpowiadający na pytanie: „Jakie wyzwania stawia teoria inteligentnego projektu standardowemu modelowi makroewolucji biologicznej (ewolucji neodarwinistycznej)?” należy nadesłać do 15 lipca 2019 roku.

Zwycięzcy konkursu będą otrzymywać stypendium w wysokości 1200 zł miesięcznie od października 2019 roku do czerwca 2020 roku.

Kandydaci do otrzymania stypendium są zobowiązani:
(1) przedstawić esej oraz (2) przejść rozmowę kwalifikacyjną. Na podstawie eseju i rozmowy zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu. Osoby, które otrzymają stypendium będą zobowiązane do (3) złożenia dwóch pisemnych sprawozdań z rozwoju swoich zainteresowań w obrębie tematyki teorii inteligentnego projektu. Uczestnicy programu stypendialnego zostaną zgłoszeni do udziału w Summer Seminar on Intelligent Design organizowanym przez Discovery Institute w Seattle (USA), w lipcu 2020 roku.

Konkurs adresowany jest do studentów biologii trzeciego roku studiów licencjackich, pierwszego roku studiów magisterskich oraz trzeciego i czwartego roku studiów jednolitych.

Esej należy nadesłać do 15 lipca 2019 roku na adres mailowy stypendia@enarche.pl.

Więcej informacji na temat warunków konkursu na stronie.