Program stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn"

"Nowe technologie dla dziewczyn" to program stypendialny dla młodych kobiet wiążących przyszłość z nowymi technologiami. Firma Intel Technology Poland wspólnie z Fundacją Edukacyjną Perspektywy zapraszają tegoroczne maturzystki i studentki studiów inżynierskich i magisterskich do udziału w programie wsparcia i rozwoju.

CO? - program stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn"
APLIKACJA DO: 30 czerwca 2017 r.

Organizatorami są firma Intel oraz Fundacja edukacyjna "Perspektywy".

O PROGRAMIE
Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Organizatorzy chcą pomóc utalentowanym maturzystkom i studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre z nich zaprosimy również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu – w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.

Do udziału w III edycji programu zapraszamy maturzystki 2017 zainteresowane studiami technicznymi i studentki wybranych politechnik i kierunków (Lista). W ramach programu "Nowe technologie dla dziewczyn" rozdysponujemy dwadzieścia pięć stypendiów na rok akad. 2017/18.

APLIKACJA
Do 30 czerwca 2017 r. nalezy nadesłać formularz aplikacyjny.
Więcej informacji o zasadach rekrutacji znajduje się na stronie.