Program stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn"

Program "Nowe Technologie dla Dziewczyn" to flagowy program stypendialny realizowany przez fundację Edukacyjną Perspektywy we współpracy z firmą INTEL już od 7 lat. Nie zwlekaj i aplikuj - to niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe!

CO? - VII edycja prestiżowego programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn"
APLIKACJA DO: 30 czerwca 2021 r.

Zapraszamy do aplikowania do VII edycji prestiżowego programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są  Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma  Intel.

Co daje stypendium?

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają wsparcie merytoryczne i finansowe. A ponadto  wsparcie od Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże wyznaczyć sobie cele i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie stypendystki bedą ponosić w związku ze studiami.
Będzie to też szansa, aby wziąć udział w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.

Program skierowany jest do studentek jednego z kilkuset kierunków na 44 uczelniach technicznych – lista znajduje się na stronie (lista uczelni i kierunków).

Nabór trwa do 30 czerwca 2021 r.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)