Program TopMinds

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś wziąć udział w mentoringu indywidualnym? A może interesuje Cię uczestnictwo w spotkaniach i wykładach z przedstawicielami różnych zawodów? Dzięki Programowi TopMinds zrealizujesz swoje cele.

 

 


CO? - Program TopMinds
APLIKACJA DO: 10 lutego 2017 roku


O WYDARZENIU
Program TopMinds to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Top 500 Innovators oraz Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Jest to program szkoleniowo-mentoringowy skierowany do studentów i doktorantów polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej.

Edycja pilotażowa Programu rusza w marcu 2017 i potrwa do lipca 2017. W ramach Programu TopMinds mentorzy i eksperci - absolwenci Programu Fulbrighta oraz Programu MNiSW Top 500 Innovators - będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomogą w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskażą sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

Program oferuje bezpłatny udział w mentoringu indywidualnym, spotkaniach i wykładach z przedstawicielami różnych zawodów oraz szkoleniach z rozwijania kompetencji interpersonalnych.


O ORGANIZATORZE
Misją Amerykańskiej Komisji Fulbrighta jest rozwijanie i wzmacnianie współpracy naukowej i kulturalnej pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi.

Stowarzyszenie Top 500 Innovators zostało powołane w celu stworzenia interdyscyplinarnej platformy współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych i przedstawicieli centrów transferu technologii w Polsce.


DLA KOGO?
Program szkoleniowo-mentoringowy TopMinds skierowany jest do studentów i doktorantów polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej.


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny znajdują się na stronie.

Rekrutacja do Programu potrwa do 10 lutego 2017 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego