Program Visiting Associate

Pokaż w kalendarzu: 
0

Firma The Boston Consulting Group zaprasza do udziału w programie Visiting Associate.

Visiting Associate to program praktyk umożliwiający studentom różnych specjalizacji zapoznanie się z możliwościami kariery oferowanymi przez BCG. Praktykanci stają się pełnoprawnymi członkami zespołów projektowych i znajdują się pod opieką starszych stażem pracowników, co pozwala im w pełni przekonać się, na czym polega praca konsultanta w BCG.

Warszawskie biuro BCG oferuje program Visiting Associate najlepszym studentom czwartego i piątego roku studiów. Program ten adresowany jest do studentów wszystkich kierunków, którzy wykazują się ponadprzeciętnymi osiągnięciami akademickimi i pozaakademickimi. Przed najlepszymi praktykantami otwiera się możliwość stałego zatrudnienia w BCG po zakończeniu studiów.

Wszyscy stażyści pracują nad rzeczywistymi projektami naszych klientów i są odpowiedzialni za określoną część pracy. Biorą aktywny udział w spotkaniach zespołu projektowego BCG i współpracują z zespołem klienta, doświadczając na co dzień pracy zawodowego konsultanta.

Trwająca trzy miesiące praktyka daje możliwość sprawdzenia, czy dany praktykant dobrze sprawdza się w roli konsultanta, jemu zaś pozwala ocenić, czy odpowiada mu taka praca.
Program VA jest również świetnym sposobem na zapoznanie się z pracownikami BCG. Będąc częścią zespołów projektowych i uczestnicząc w firmowych imprezach, stażyści mają okazję poznać ludzi, z którymi będą być może kiedyś pracować na stałe.

Aby złożyć aplikację na program Visiting Associate, należy wypełnić formularz aplikacyjny online.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego