Program World of Audit

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie World of Audit, dzięki któremu otrzymasz gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale audytu KPMG w jednym z siedmiu biur w Polsce.


 


CO? - Program World of Audit
APLIKACJA DO: 31 marca 2019 r.


O WYDARZENIU
World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG.

Szkolenia w ramach World of Audit odbędą się w biurach KPMG w sześciu lokalizacjach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i we Wrocławiu.

Unikalność programu World of Audit polega na tym, że wszystkim uczestnikom biorącym udział w szkoleniach firma gwarantuje płatne praktyki lub zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w zależności od doświadczenia uczestnika i jego dyspozycyjności. Ze względu na gwarancję zatrudnia, jak również cykl szkoleń oferowany w ramach programu, cieszy się on dużą popularnością wśród studentów i absolwentów.

Po rozpoczęciu pracy wszyscy nowi pracownicy i praktykanci wezmą udział w wyjazdowym Audit Camp, podczas którego poznają dokładnie specyfikę pracy, wezmą udział w wielu szkoleniach oraz będą mieli okazję zintegrować się ze swoimi kolegami.


O ORGANIZATORZE
KPMG jest międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych, zatrudniającą obecnie 189 000 osób w 152 krajach na całym świecie. 


DLA KOGO?
Do udziału w programie World of Audit organizator zaprasza studentów kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych lub pokrewnych od minimum III roku studiów, a także absolwentów z roku akademickiego 2018.


SPOSÓB APLIKACJI
Rekrutacja do programu składa się z pięciu etapów:

  1. Rejestracja on-line 
  2. Testy on-line
  3. Rozmowa kwalifikacyjna
  4. Profesjonalne szkolenia
  5. Gala

Po weryfikacji aplikacji uczestnik otrzyma link do testów on-line. Ich pozytywny wynik będzie również zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną do biura. Sukces podczas rozmowy zagwarantuje udział w cyklu szkoleń, a tym samym zapewni pracę lub płatne praktyki w KPMG. Uczestnik ma możliwość wyboru biura, w którym rozpocznie praktyki lub pracę.

Rekrutacja trwa do 31 marca 2019 r.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja do programu odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego