Program "zaFUNDujsobieprzyszłość"

Pokaż w kalendarzu: 
0

1,2,3…18 START – już można aplikować na praktyki w ramach programu "zaFUNDujsobieprzyszłość"  w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

 

 

 


CO? – program "zaFUNDujsobieprzyszłość"
APLIKACJA DO: 15 maja 2020 r.


O WYDARZENIU
Celem praktyk jest:

  • przeprowadzenie kampanii informacyjnej wśród studentów na temat możliwości wsparcia finansowego z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, 
  • zdobycie przez studentów praktycznego doświadczenia w zakresie realizacji projektów i zadań z obszaru funduszy unijnych,
  • promocja Ministerstwa jako ciekawego i atrakcyjnego pracodawcy

Praktykant realizuje praktykę w ramach umowy zlecenia, otrzymując wynagrodzenie w wysokości nie większej niż 2500 zł na miesiąc (rozliczenie godzinowe).

Termin rozpoczęcia oraz czas trwania praktyki będą przedmiotem indywidualnych ustaleń pomiędzy laureatem praktyk, departamentem i komórką HR.

Zakładany czas trwania praktyk: 1-3 miesiące.

Zakładany początek praktyk – lipiec.

Oferty praktyk i linki do formularzy aplikacyjnych znajdują się stronie. 


O ORGANIZATORZE
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej odpowiada m.in. za: zarządzanie systemem wdrażania Funduszy Europejskich. Do szczegółowych zadań Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej należą sprawy z zakresu działu administracji rządowej tj. rozwój regionalny.


DLA KOGO?
Do udziału w programie płatnych praktyk organizator zaprasza wszystkich studentów, którzy są ambitni, zdecydowani i zmotywowani do nauki oraz zdobywania doświadczenia.


SPOSÓB APLIAKCJI
Rekrutacja odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, selekcja kandydatów zapewne też zdalnie.

Studenci mogą aplikować maksymalnie na 3 wybrane przez siebie oferty praktyk.

Organizator przewiduje 2 lub 3 etapy selekcji, zależnie od liczby ofert, tj. test wiedzy i/lub próbka pracy oraz rozmowy kwalifikacyjne, na które zostanie zaproszonych 5 osób.

Aplikacja trwa do 15 maja 2020 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego