Programy rozwojowe Santander

Pokaż w kalendarzu: 
0

Krok w strefę rozwoju? Zgłoś się na jedno z bezpłatnych szkoleń on-line oferowanych przez Santander Universidades Polska. Możesz też zaprezentować wyniki badań swojego koła naukowego podczas Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych.

 

 CO? – Programy rozwojowe Santander

KIEDY? – semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021

GDZIE? – on-line


O WYDARZENIU

W semestrze zimowym Santander Universidades oferuje 5 przedsięwzięć rozwojowych:

  • Akademii Santander Universidades składającej się z 9 spotkań online z kadrą zarządzającą Santander Bank Polska. Ta inicjatywa ma na celu zainspirować do dalszego rozwoju i wskazać możliwe ścieżki rozwoju, kluczowe kompetencje przyszłości oraz trendy z rynku finansowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 30.10.2020 r.
  • Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych służącej prezentacji wyników badań, wymianę poglądów i doświadczeń między studentami. Zgłoszenia przyjmowane są do 20.10.2020 r.
  • Skills for Professional Development – ESADE:  stypendiów skierowanych do osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym. Celem programu jest rozwijanie kompetencji interpersonalnych, kreatywności, negocjacji, podejmowania decyzji. Zgłoszenia przyjmowane są do 12.11.2020 r.
  • English for Professional Development: stypendiów służących zwiększeniu umiejętności językowych i wiedzy w zakresie rozwoju zawodowego na globalnym rynku pracy, wybrania ścieżki zawodowej i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Program skierowany jest do osób z maksymalnie 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Zgłoszenia przyjmowane są do 16.12.2020 r.
  • Women Emerging Leaders - LSE - stypendium mającego na celu rozwinięcie umiejętności przywódczych i negocjacyjnych kobiet na obecnym etapie kariery zawodowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 09.11.2020 r.

O ORGANIZATORZE

Santander Universidades to program wspierający szkolnictwo wyższe, który prowadzi Santander Bank Polska (w latach 2001–2018 Bank Zachodni WBK SA). Santander ma swoją siedzibę w Warszawie i jest bankiem uniwersalnym. Zajmuje trzecie miejsce w Polsce pod względem wartości aktywów oraz liczby placówek.


ZAPISY / SPOSÓB APLIKACJI

Szczegóły programów oraz formularze zgłoszeniowy dostępne są na stronie.

Pytania o kwestie nieujęte na stronie Santander Universidades można kierować na adres santander.universidades@santander.pl.

 

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego