Programy rozwojowe w firmie Air Products

Nowa możliwości dla utalentowanych studentów! Udział w programach rozwojowych firmy Air Products. Zapoznaj się z ofertą i aplikuj już dziś!

CO? – programy rozwojowe w firmie Air Products

O INICJATYWIE
Firma oferuje różnorodne możliwości kariery, w tym praktyki i pełnoetatowe stanowiska w obszarach takich jak inżynieria, technologia, operacje, marketing i wiele innych. Firma działa globalnie, co daje pracownikom szanse na rozwój w różnych dziedzinach.

Program dla studentów i absolwentów oferuje wiele korzyści i pozytywnych aspektów, takich jak:

• Mentoring i wsparcie: Program mentorowania zapewnia nowym pracownikom wsparcie doświadczonych pracowników w orientacji w firmie, rozwoju umiejętności zawodowych i budowaniu sieci kontaktów.
  • Projekty o znaczeniu globalnym: pracownicy mają możliwość uczestnictwa w projektach o globalnym znaczeniu, które przyczyniają się do rozwoju  firmy i mają realny wpływ na społeczeństwo.
  • Program rozwoju kariery: firma stawia na rozwój pracowników poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość uczestnictwa w konferencjach branżowych, umożliwiając im doskonalenie umiejętności i budowanie solidnych podstaw do osiągnięcia sukcesu zawodowego.
  • Globalna społeczność: dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy sprzyja współpracy z ludźmi o różnych kulturach i tle, tworząc inspirującą globalną społeczność.
  • Oprócz tego firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, pakiety benefitów zdrowotnych, programy oszczędnościowe, ubezpieczenia i wiele innych korzyści, które wspierają dobrostan i zadowolenie pracowników.

Celem firmy Air Products jest zaspokojenie światowego zapotrzebowania na czystą energię przy jednoczesnym zmniejszeniu jej wpływu na środowisko.

Więcej informacji znajduje się na stronie.