Project TEEN: meeting Italy - Pesaro

W dniach 11-12 listopada 2013 roku odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu "TEEN" - "TEchnologies for young ENtrepreneurs", w którym Biuro Karier jest Partnerem.

Podczas spotkania zrealizowano następujące zadania:

• ustalono formy i sposoby komunikacji pomiędzy Partnerami,
  • dokonano podziału Partnerów na grupy projektowe i przydzielono im zadania,
  • wyznaczono Partnerów, którzy opracują kwestionariusz badawczy nr 1 nt. dyfuzji kultury przedsiębiorczości oraz możliwości wspierania przedsiębiorczości i samozatrudnienia wśród osób młodych w krajach partnerskich,
  • ustalono sposób monitorowania jakości projektu,
  • wyznaczono Partnera, który opracuje e-ankietę i przygotuje raport nt. jakości organizacji mobilności w poszczególnych krajach.

Biuro Karier reprezentowali: Katarzyna Anuszkiewicz, Wojciech Kiljańczyk.

Kolejne spotkanie odbędzie się w dniach 28-29 stycznia 2014 roku u Partnera Nevsehir Universitesi Fen Edebiyat Fakultesi. Więcej informacji na temat projektu na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)