Projekt "Cash Flow - jak zostać milionerem?"

Program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” zaprasza wszystkich studentów do udziału w projekcie „Cash Flow – jak zostać milionerem?”. Głównym celem projektu jest rozwijanie inteligencji ekonomicznej uczestników projektu, którzy następnie będą przekazywać swoją wiedzę młodszym od siebie.

Dzięki udziałowi w projekcie studenci będą mieli możliwość zapoznać się ze sławną grą Cash Flow, która uczy rachunkowości, finansów i inwestowania podczas pasjonującej zabawy.

Więcej informacji o grze znajduje się pod linkiem.

Projekt „Cash Flow – jak zostać milionerem?” będzie składał się z dwóch części:

• teoretycznej, podczas której wszyscy uczestnicy będą mogli zagrać w grę Cash Flow oraz zdobyć podstawową wiedzę teoretyczną dotyczącą inteligencji ekonomicznej,
  • praktycznej, polegającej na realizacji edukacyjnych zajęć dla uczniów szkół gimnazjalnych lub ponadgimnazjalnych opartych na grze Cash Flow w ramach programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”.

Każdy uczestnik będzie zobowiązany do realizacji jednego tzw. projektu edukacyjnego, który składa się z trzech spotkań po 1,5h każde. W czasie realizacji projektu będzie wspierany pod względem merytorycznym i organizacyjnym przez Regionalną Koordynatorkę Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” w Katowicach.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 2 marca w godz. 17:00 – 18:30.
Projekt kierowany jest do studentów wszystkich lat i kierunków studiów. Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać u Regionalnej Koordynatorki Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” w Katowicach Agnieszki Pieniążek a.pieniazek@projektor.org.pl. Zgłoszenia mailowe na podany adres przyjmowane są do 28 lutego br.