Projekt CrossEUWBA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie CrossEUWBA. CrossEUWomen Business Angels (WBA) łączy Anioły Biznesu, doświadczone przedsiębiorczynie i start-upy.

 

 

 


CO? - projekt CrossEUWBA 


O PROJEKCIE
Udział w projekcie mogą wziąć start-upy spełniające jedno z trzech kryteriów, tj.:

  1. Jego założycielem jest kobieta.
  2. Jego managerem jest kobieta.
  3. Jego produkty/usługi skierowane są do kobiet.

Już 8 sierpnia 2018 r. dla uczestników programu CrossEUWBA organizowane jest szkolenie, którego celem będzie zapoznanie uczestników z tematyką związaną z prowadzeniem własnego biznesu oraz przygotowaniem do pitch’u przed potencjalnymi inwestorami.
Szkolenie zostanie przeprowadzone przez uznanych ekspertów posiadających praktyczną wiedzę z zakresu omawianej tematyki. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się: Agnieszka Osytek, Tomasz Jabłoński oraz Michał Misztal.

Aktualnie w ramach CrossEUWBA prowadzony jest nabór projektów, który zakończy się 20 sierpnia 2018 r. Spośród zgłoszonych wniosków w dniu 30 sierpnia 2018 r. panel ekspertów wybierze najlepsze start-upy, które będą miały okazję zaprezentować się podczas pitchingu w Warszawie 19 września 2018 r. Nie czekaj, wypełnij wniosek już dziś.
Więcej informacji o programie na stronie.

Więcej informacji o szkoleniu tutaj.


INFORMACJE
W przypadku zainteresowania udziałem w programie lub udziałem w szkoleniach organizowanych przez PARP należy pisać na adres: crosseuwba@parp.gov.pl.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego