Projekt EEC - Liderzy przyszłości - oferta współpracy dla studentów

Projekt EEC - Liderzy przyszłości zaprasza studentów uczelni wyższych do współpracy przy organizacji VIII edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w dniach 18 - 20 maja 2016 roku.

Projekt EEC - Liderzy przyszłości (EEC - Leaders of Tomorrow) to przedsięwzięcie mające na celu zwiększenie udziału młodych ludzi w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej.

Liderzy przyszłości poszukują osób ambitnych, które nie boją się wyzwań, chcą poznać pracę przy organizacji międzynarodowych spotkań, posługują się językami obcymi, interesują się tematyką międzynarodową oraz pragną rozwijać się zawodowo.

Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwi:

• zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez w Europie Środkowej;
  • otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie;
  • przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i Świata;
  • nawiązanie ciekawych kontaktów.

Zakres obowiązków:

• pomoc przy organizacji Kongresu,
  • czuwanie nad przebiegiem spotkań w obiektach konferencyjnych,
  • opieka nad gośćmi Kongresu oraz zagranicznymi delegacjami,
  • praca w grupach zadaniowych,
  • realizacja zadań powierzonych przez organizatorów.

Wymagania:

• odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie,
  • zdolności organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość innych jezyków będzie dodatowym atutem.

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia 2016 roku.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)