projekt EIT Food RIS Fellowships 2021

Chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w branży spożywczej? Nowa rekrutacja do projektu EIT Food RIS Fellowships 2021 już otwarta!

CO? - projekt EIT Food RIS Fellowships 2021
ZAPISY DO: 12 kwietnia 2021

Zyskaj praktyczne doświadczenia i rozwiń swoje kompetencje dzięki rozwiązywaniu rzeczywistych problemów organizacji. Wzbogać swoje CV i zdobywaj kontakty, które otworzą drzwi do Twojej kariery zawodowej w sektorze żywieniowym! Już teraz zaaplikuj do programu EIT Food RIS Fellowships 2021!

Poszukiwani są studenci i absolwenci, którzy chcą zdobyć praktyczne doświadczenie w branży spożywczej. Zyskać można 3-6-miesięczny płatny, zagraniczny staż w topowych firmach z sektora rolno-spożywczego (można wybrac jeden z trzech dostepnych trybów stażu - online, onsite, hybrydowo)

Projekt jest prowadzony przez Uniwersytet Warszawski, finansowany ze środków Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii - EIT, na zasadach Horyzontu Europa.

magistranci, doktoranci, studenci studiów podyplomowych, absolwenci max. 2 lata po ukończeniu studiów

Więcej informacji na stronie internetowej. (wymagana znajomość języka angielskiego)

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)