Projekt "EkoLOGICZNI studenci i doktoranci"

Jesteś zainteresowany tematyką ekologiczną? Zapraszamy do zapoznania się z projektem "EkoLOGICZNI studenci i doktoranci".

CO? - projekt "EkoLOGICZNI studenci i doktoranci"

O PROJEKCIE
Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku we współpracy ze studentami i doktorantami prowadzi projekt "EkoLOGICZNI studenci i doktoranci". Zadanie publiczne współfinansowane ze środków otrzymanych w 2024 r. od Ministra Nauki w ramach konkursu "Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego".

Projekt dąży nie tylko do zwiększenia świadomości studentów i doktorantów w zakresie działań proekologicznych, ale również do inspirowania ich do prowadzenia badań w tym zakresie, bez względu na reprezentowany kierunek studiów czy dyscyplinę naukową.

Sensem projektu jest przekazanie w prosty sposób niezwykle ważnych kwestii związanych z ekologią i ochroną środowiska. Realizacji powyższych założeń ma służyć stworzenie materiałów cyfrowych (podcastów, rolek), których docelowymi obiorcami są studenci i doktoranci z ośrodków akademickich w całym kraju.

Organizator zaprasza również studentów i doktorantów do tego, by dołożyli swoją cegiełkę do rozwoju badań nad ekologią, niezależnie od tego, jaki kierunek studiują albo w jakiej dyscyplinie prowadzą badania naukowe, dlatego zaprasza do składania abstraktów w trwającym naborze do naukowego opracowania zbiorowego.

Termin nadsyłania abstraktów to 29 sierpnia 2024 r.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej oraz mediów społecznościowych:

Facebook: EkoLOGICZNI studenci i doktoranci

Instagram: ekologiczni_sd.uwb