Projekt "Ferie z ekonomią"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz na kierunku powiązanym z zagadnieniami ekonomicznymi i chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z innymi? Weź udział w projekcie edukacyjnym „Ferie z ekonomią” i poprowadź zajęcia z zakresu ekonomii dla gimnazjalistów z terenów wiejskich! 


CO? – „Ferie z ekonomią” - projekt edukacji ekonomicznej
KIEDY? – ferie zimowe 2018 r.


O WYDARZENIU
Projekt "Ferie z ekonomią" adresowany jest do uczniów gimnazjów z terenów wiejskich, a jego głównym celem jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej, rozbudzenie aspiracji edukacyjnych i zmotywowanie młodego człowieka do rozwoju osobistego i zawodowego. Studenci zaangażowani w prowadzenie zajęć będą poprzez zabawę uczyć efektywnego gospodarowania własnymi pieniędzmi, tworzenia planów oszczędzania i budżetów domowych.

Na studentów, oprócz satysfakcji z udziału w projekcie edukacyjnym, czeka wynagrodzenie oraz zwrot kosztów zakwaterowania i dojazdu do gminy. Student ma także obowiązek uczestnictwa w weekendowym szkoleniu na początku grudnia.


O ORGANIZATORZE
Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej jest organizacją pozarządową, działającą na rzecz rozwoju polskiej wsi. Od 1990 roku działa na rzecz zmiany jej wizerunku oraz aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy lokalnych społeczności na terenach wiejskich. Działania EFRWP skupiają się przede wszystkim na wsparciu inwestycji z zakresu infrastruktury technicznej, rozwoju lokalnych przedsiębiorstw oraz działaniach edukacyjnych i społecznych skierowanych do osób zamieszkujących obszary wiejskie.


DLA KOGO?
Projekt skierowany do studentów kierunków ekonomicznych i pokrewnych.


SPOSÓB APLIKACJI
Formularze zgłoszeniowe należy wysyłać do 20 listopada 2017 r.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego