Projekt HELPERS’ GENERATION Fundacji DKMS

Chcesz pomagać innym? Weź udział w XI edycji ogólnopolskiego projektu HELPERS’ GENERATION organizowanego przez Fundację DKMS – pomagaj chorym na nowotwory krwi i zdobywaj umiejętności liderskie cenione przez pracodawców.

CO? – Projekt HELPERS’ GENERATION
APLIKACJA DO: 8 października 2019 r.

HELPERS' GENERATION to ogólnopolska społeczność, która łączy studentów zjednoczonych wokół misji pomocy chorym na nowotwory krwi. To ludzie z różnych uczelni wyższych, studiujących na odmiennych kierunkach i obdarzeni zróżnicowanymi osobowościami. To, co dla nich wspólne, to pasja, energia i zaangażowanie.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ LIDEREM STUDENCKIM?

• dajesz szansę na „nowe życie” Pacjentom zmagającym się z nowotworami krwi,
  • weźmiesz udział w dwudniowych warsztatach szkoleniowych w centrum Warszawy, podczas których dowiesz się, jak być dobrym liderem, jak zorganizować i wypromować akcję rejestracji potencjalnych dawców na Twojej uczelni, a także poznasz grupę równie zaangażowanych ludzi z całej Polski,
  • podczas projektu zdobędziesz doświadczenie w zakresie: organizacji eventów, zarządzania zasobami ludzkimi, wystąpień publicznych, promocji i social media,
  • po zakończeniu edycji otrzymasz oficjalne referencje,
  • będziesz mógł wystartować w konkursie i wygrać letni, płatny staż w Fundacji DKMS.

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. W ciągu 10 lat Fundacja zarejestrowała w Polsce ponad 1 436 000 potencjalnych Dawców.

Nadsyłanie zgłoszeń do 8 października 2019 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie