Projekt Helpers’ Generation Fundacji DKMS

I Ty możesz zostać studenckim Liderem Fundacji DKMS i zainicjować akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku na swojej uczelni! Zbierz zespół Wolontariuszy i działaj!

CO? - projekt Helpers’ Generation Fundacji DKMS

O PROJEKCIE
Helpers’ Generation Fundacji DKMS to studenci zjednoczeni wokół misji pomocy chorym na nowotwory krwi.

Dlaczego warto uczestniczyć?

Uczestnik:

• daje szansę na "nowe życie" Pacjentom zmagającym się z nowotworami krwi,
  • podczas projektu zdobędzie doświadczenie w zakresie organizacji eventów,
  • nauczy się również, jak zarządzać zasobami ludzkimi i w jaki sposób efektywnie prowadzić promocję w social mediach,
  • po zakończeniu projektu otrzyma oficjalne referencje, potwierdzające umiejętności,
  • zyska szansę na wygranie 6-tygodniowego płatnego stażu w Fundacji DKMS w Warszawie, podczas którego organizator zapewni zakwaterowanie,
  • będzie mieć możliwość wygrania szkolenia u Partnera projektu w EY ACADEMY OF BUSINESS.

Wszystkie szczegóły dotyczące projektu i informacja o rejestracji znajdują się na stronie.