Projekt "Kompetentny Informatyk" - nabór do 8 maja!

Data wydarzenia:
28 Kwiecień, 2015 - 00:00 - 8 Maj, 2015 - 15:30

Jeszcze tylko do 8 maja br. można zgłaszać się do projektu "Kompetentny Informatyk - rozwój kompetencji przyszłych specjalistów IT".

Projekt skierowany jest do studentów kierunku informatyka Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego.

Wsparcie w ramach projektu to:

• staże krajowe i zagraniczne;
  • certyfikacja;
  • warsztaty doszkalające;
  • biznesowa gra symulacyjna;
  • szkolenia z zakresu umiejętności miękkich.

Staż w ramach projektu polegać ma na nabywaniu przez uczestników stażu umiejętności praktycznych i zdobywania doświadczenia zawodowego przez wykonywanie zadań w Instytucji Przyjmującej bez nawiązania stosunku pracy.

W projekcie przewidziano 35 x miesięczne staże krajowe dla studentów ostatniego semestru studiów pierwszego stopnia, 43 x 3-miesięczne staże dla studentów ostatniego semestru studiów drugiego stopnia oraz 4 x zagraniczne staże 3-miesięczne dla najlepszych spośród studentów kończących studia II stopnia.

Koordynatorem Projektu jest dr Katarzyna Trynda, Prodziekan ds. Dydaktycznych na kierunkach: informatyka i inżynieria biomedyczna.

Formularze zgłoszeniowe, które można pobrać ze strony projektu, należy złożyć u asystenta koordynatora projektu - Pani Marii Michniowskiej - w pokoju 120 w Biurze Karier UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice).

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4 (4 votes)