Projekt: "Kryptonim: Szminka. Odkryj siebie w biznesie"

Wszystkie młode kobiety pragnącą poszerzyć swoje horyzonty i zdobyć doświadczenie przydatne w budowaniu swojej kariery zawodowej zapraszamy do udziału w projekcie „Kryptonim: Szminka. Odkryj siebie w biznesie”.

Celem projektu jest rozwinięcie u uczestniczek cech niezbędnych do przeistoczenia się w prawdziwą businesswoman. Zostanie to osiągnięte poprzez szereg specjalistycznych kursów, szkoleń i warsztatów.

Dla uczestniczek przygotowano m.in. szkolenia z prowadzenia własnego biznesu i zarządzania czasem, kursy dotyczące coachingu (29.03) i motywacji (27.03) oraz spotkania z kobietami pracującymi w tzw. męskich zawodach (30.03).

Projekt otworzy koncert Magdy Steczkowskiej, który odbędzie się 8 marca w Lemoniada Music Club.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej  www.paneuropa.eu.org/kryptonimszminka