Projekt „Młody Optometrysta” z firmą Johnson&Johnson!

Jesteś na ostatnim roku optometrii studiów magisterskich lub podyplomowych i marzysz o karierze w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie? Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję! Firma Johnson & Johnson, światowy lider w dziedzinie zdrowia wzroku, zaprasza Was do udziału w projekcie "Młody Optometrysta". To niepowtarzalna szansa na zdobycie wiedzy, doświadczenia i nawiązanie cennych kontaktów zawodowych!

CO? – Projekt „Młody Optometrysta”

O PROJEKCIE
Uczestnicy programu będą mogli podnieść kwalifikacje potrzebne w pracy zawodowej w zawodzie optometrysty. Program jest prowadzony przez najlepszych specjalistów z bogatym doświadczeniem w dziedzinie ochrony wzroku.

Aby wziąć udział w projekcie należy wykonać kilka kroków:

1. Utwórzyć konto na stronie dla profesjonalistów – www.jnjvisioncare.pl,
  2. Skorzystać z oferty e-learningowej i ukończyć kursy:
    1. „Badanie filmu łzowego przy aplikacji soczewek kontaktowych”
    2. „Badanie podmiotowe i przedmiotowe w praktyce kontaktologicznej”
    3. „Lampa szczelinowa w praktyce
  3. Przesłać filmik lub list motywacyjny na adres projektu – CentrumSzkolenioweVision@its.jnj.com wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (dostępnym na stronie programu).

Po spełnieniu wszystkich wymogów uczestnik projektu będzie miał szanse zakwalifikować się do udziału w Kampusie w Centrum Szkoleniowym Vision.

Organizatorem programu jest Johnson & Johnson Poland. Firma dążąca do zwiększenia świadomości dotyczącej prawidłowej ochrony wzroku i jego pielęgnacji oraz zapewnienia ludziom na całym świecie najlepszych rozwiązań w zakresie korekcji wzroku.

Dla studentów ostatniego roku optometrii studiów magisterskich lub podyplomowych.

Formularz wraz z listem motywacyjnym lub filmem należy wysłać na adres: CentrumSzkolenioweVision@its.jnj.com

Zgłoszenie oraz Udział w Programie są bezpłatne.

Więcej informacji o Kampusie.

Regulamin programu.