Projekt "Młodzi Tele - Specjaliści"

Jesteś osobą niepracującą? Szukasz interesujących form wsparcia? Już dziś zapoznaj się z projektem „Młodzi Tele-Specjaliści”, który oferuje bezpłatne, profesjonalne szkolenia i płatne staże z możliwością zatrudnienia na terenie Śląska.

CO? – projekt „Młodzi Tele-Specjaliści”

W ramach 3-miesięcznego stażu uczestnik otrzyma:

• stypendium stażowe,
  • zwrot kosztów dojazdu na staż,
  • wsparcie opiekuna stażu,
  • badania lekarskie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego zgodnie z odbytym szkoleniem i indywidualnymi predyspozycjami zawodowymi.

Przed rozpoczęciem stażu uczestnik zostanie skierowany na spotkanie z doradcą zawodowym, który przygotuje dla niego Indywidualny Plan Działania.

W kolejnym kroku uczestnik projektu będzie mógł wziąć udział w następujacych szkoleniach:

• Profesjonalny pracownik call center
  • Specjalista ds. sprzedaży
  • Zarządzanie bazami CRM
  • ECDL Profile
  • Język angielski

W ramach szkoleń organizator zapewnia:

• ubezpieczenie NNW,
  • stypendium szkoleniowe,
  • materiały szkoleniowe,
  • catering,
  • możliwość jednorazowego bezpłatnego podejścia do egzaminu certyfikującego przeprowadzanego przez zewnętrzne niezależne podmioty.

W uzasadnionych przypadkach istnieje również możliwość zmiany tematyki szkoleń zgodnie z Indywidualnym Planem Działania!

Elamed to wydawca czasopism branżowych.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Oferta skierowana jest do osób w wieku 18-29 lat, mieszkających na terenie województwa śląskiego, nieposiadających pracy i niekształcących się w trybie stacjonarnym.

APLIKACJA
Więcej informacji o sposobie aplikacji na stronie.