Projekt "Staż w GDDKiA - Dobra Droga na Start"

Myślisz o stażu? Spróbuj swoich sił w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Projekt "Staż w GDDKiA - Dobra Droga na Start" trwa do 31 grudnia 2019 r.

CO? – projekt "Staż w GDDKiA - Dobra Droga na Start"
APLIKACJA DO: 31 grudnia 2019 r.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad organizuje staże w ramach projektu "Staż w GDDKiA - Dobra Droga na Start". Projekt realizowany jest w związku z obchodami jubileuszu 200 lat istnienia Centralnej Administracji Drogowej.

Na osoby chcące zdobyć doświadczenie zawodowe poprzez praktykę studencką/absolwencką, wolontariat lub staż zawodowy czekają miejsca w komórkach organizacyjnych Centrali lub Oddziałów GDDKiA. Projekt trwa do 31 grudnia 2019 r.

Misją Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad jest dbałość o utrzymanie i rozwój infrastruktury dróg krajowych i autostrad w Polsce poprzez zapewnienie najlepszego możliwego poziomu funkcjonowania dróg krajowych, działanie na rzecz stałego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego, minimalizowanie wpływu urządzeń krajowej sieci drogowej na otoczenie i środowisko oraz zapewnienie komfortu podróżowania.

Zgłoszenia do udziału w projekcie należy przesyłać na adres: praktyki@gddkia.gov.pl.

Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:

1. CV kandydata;
  2. wskazanie formy stażu (praktyka studencka/absolwencka, wolontariat, staż);
  3. wskazanie nie więcej niż 3  komórek organizacyjnych GDDKiA, uszeregowanych według  preferencji odbywania stażu;
  4. wskazanie preferowanego terminu odbycia stażu.